Ми - офіційний представник європейської фабрики CAMA в Україні. Завдяки наявності складу, ми забезпечуємо швидку відправку продукції. Гарантуємо найкращі ціни та європейську якість.
Інтернет-магазин європейських меблів
Графік роботи:

Понеділок - Субота: 10:00 - 20:00

Неділя: 10:00 - 14:00

0
Мій кошик
Каталог

Офісні меблі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ОФІСНІ МЕБЛІ - ІДЕАЛЬНІ ДЛЯ РОБОТИ ТА ВІДПОЧИНКУ

Якщо ви постійно стежите за тенденціями в дизайні інтер'єру, вас ймовірно не здивує що сьогодні крім робочої території в офісах, часто ще є лаунж-зона, яка відмінно виконує свої завдання під час перерв, а також під час громадських і ділових зустрічей. Цей тип рішення - відмінний спосіб об'єднати робочий і особистий простір в одній кімнаті, яка в силу свого призначення і різного меблювання виконує різні функції.

У робочій зоні знаходяться офісні меблі, що відрізняються високим рівнем функціональності.

Мова тут, серед іншого про офісні столи та стільці, практичні полиці та книжкові шафи, а також про контейнери під столом. У приміщенні призначеному для роботи є також шафи, що дозволяють архівувати документи, зберігати папки та запасні канцелярскі приладдя. У зоні відпочинку ми зазвичай знаходимо елементи менш формального характеру, які створені забезпечити нам комфорт під час відпочинку і забезпечити ефективну регенерацію тіла під час перерв або після роботи. Пріоритетом у цьому відношенні як і раніше залишається зручний диван, який в залежності від обсягу доступної площі може комплектуватися кріслами або табуретами. Часто обирається стіл зі стільцями, який успішно використовується не тільки під час обговорення важливих проектів, а й під час обіду з підрядниками.

Комфортна лаунж-зона в офісі дуже важлива для збереження балансу і душевного комфорту, тому на неї варто звернути увагу. Однак, у зв'язку з вмістом цього розділу, сьогодні ми зосередимося в першу чергу на оснащенні тієї частини, яка використовується для роботи, і представимо вам офісні меблі, які дають багато можливостей для практичного використання в компонуванні.

СТИЛЬНІ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІ МЕБЛІ

Широкий асортимент офісних меблів, представленої на ринку, може викликати у вас запаморочення. З'являється все більше і більше нових рішень, з великою функціональнітью та привабливого дизайну - виробники перевершують один одного у ідеях для оргтехніки. У нас є вибір не тільки за кольором та формою, а й за матеріалами які в залежності від виду сировини дозволяють використовувати меблі для офісу в різних конфігураціях. Чудовим прикладом у цій темі є наприклад, письмові столи які ідеально підходять як для комерційних приміщень так і для домашніх інтер'єрів. Сучасний дизайн та прості форми багатьох пропонованих нами моделей дозволяють оформити їх як у вигляді зручного місця для роботи або навчання, так і у вигляді елегантного туалетного столика. Заслуговують уваги також оригінальні рішення у вигляді відсіків для зберігання речей, ящиків та полиць які дають вам свободу для зберігання документів і офісного приладдя. Такі зручності хоча на перший погляд абсолютно непомітні але відіграють значну роль коли мова йде про зручність роботи і пересування по офісному простору.

Офісні стільці - ще один приклад меблів які грають ключову роль в оргтехніці. Беручи до уваги різноманітні потреби наших клієнтів і пов'язані з ними переваги у використанні, ми включили у нашу пропозицію в основному ті стільці, які вміло поєднують новаторську естетику і необхідні функції. Зручні спинки, підлокітники, сидіння з точними формами, поворотні функції і рухливі колеса - це спільні риси більшості наших моделей. Багато з них також мають можливість регулювати висоту сидіння або кут нахилу спинки, що дуже важливо з точки зору адаптації до потреб конкретного користувача і підтримки правильної постави протягом довгих годин роботи. Матеріали також важливий у цій темі який крім того що впливає на ваш комфорт, в кінцевому підсумку також визначає можливість використання стільця в аранжуванні. Найпопулярніші моделі - офісні крісла, обтягнуті тканиною, екошкіра або натуральна шкіра. У наш час дуже популярні стільці з пластику, які завдяки пластичності вихідного матеріалу, тобто пластику, часто приймають оригінальні і приваблеві форми.

Безліч рішень доступних на ринку з одного боку спрощує а з іншого боку ускладнює вибір робочого столу та офісного крісла. Однак не можна заперечувати що чим більше різноманітності тим більше шансів що офісні меблі будуть відповідати нашим смакам та вподобанням.

МИ ПІДСКАЖЕМО ВАМ, ЯК ОБРАТИ МЕБЛІ ДЛЯ ОФІСУ

Перший крок який ми повинні зробити на шляху до облаштування комфортного робочого місця - це обмірити кімнату в якій буде розташовуватися офіс. Розмір інтер'єру є пріоритетом при виборі підходящих меблів - вузький і довгий офіс навряд чи сподобається кутовому столу великого розміру, а невеликий стіл буде виглядати трохи карикатурно, якщо його інтегрувати в великий простір. Визначення доступного простору також важливо з точки зору підбору потрібної кількості елементів і їх розташування в інтер'єрі. Якщо наприклад офіс буде використовуватися тільки для роботи за комп'ютером або разової роботи, немає сенсу вкладати гроші в додаткові комоди та гардероби які зазвичай займають багато місця. В цьому випадку вдалими з точки зору зберігання будуть підстольний контейнери, навісні полки або сучасні полки.

Наступним кроком при покупці меблелі для офісу є вибір заснований на її функціональній можливості. Щоб спростити доступ до офісного стільця або робочого столу який відповідає нашим перевагам давайте спочатку відмовимося від тих моделей які не мають важливих для нас параметрів. Таким чином ми не тільки заощадимо багато часу але й дамо собі шанс на довгі роки бездоганно користуватися меблями.

Останній критерій який має вирішальне значення при виборі меблів для офісу - це їхня форма та колір які повинні відповідати стилю інтер'єру. Наприклад: дерев'яний стіл простих форм з елегантною обробкою стане кращим вибором для класичного офісу.

Вгору