Офіційний представник польської фабрики CAMA MEBLE. Власний склад, швидка відправка Новою Поштою по Україні. Кращі ціни та європейська якість!

Інтернет-магазин європейських меблів
Графік роботи:

Пн-Сб: 10:00–20:00

Нд: 10:00–14:00

0
Мій кошик

VMV HOLDING (Україна)

Компанія "ВМВ Холдінг" спеціалізується на створенні корпусної меблі для дому. Наш широкий каталог включає меблі для спальні, вітальні, їдальні, прихожих, а також дитячі кімнати, кухні та допоміжні приміщення.

Ми пропонуємо меблі, які виробляються масовою серійною продукцією та призначені для оптових закупівель. Наша продукція поділяється на готові комплекти (наприклад, стінки, шафи) та модульні системи, які дозволяють індивідуально адаптувати меблі до простору та смаків клієнта.

Виготовляємо меблі з якісної ламінованої та кашованої ДСП Е1 класу, виробництва як в Україні, так і за кордоном. Використовуємо МДФ панелі для деталей фасадів і карнизів, які можуть бути лаковані, кашировані або комбіновані. Наша фурнітура постачається відомими брендами, такими як «Hafele» і «Hettich», а також іншими міжнародними та місцевими виробниками. Ми зосереджені на виборі компонентів, що забезпечують високу якість нашої продукції.

Цінова стратегія "ВМВ Холдінг" заснована на принципі забезпечення відмінної вартості продукції, відповідно до її якості та можливостей наших клієнтів. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні від провідних німецьких та італійських виробників.

Вгору