Кожен, хто любить грати в комп'ютерні ігри, хоче мати стіл геймерський кутовий і зручне крісло. Правильно підібрані меблі створюють комфортні умови для проведення дозвілля: спина не втомлюється, руки розташовані на оптимальній висоті, підвищується якість гри. Розглянемо основні критерії вибору геймерського столу, який допоможе отримувати більше задоволення від гри.

На що звернути увагу під час вибору геймерського столу

Ігровий сеанс у деяких геймерів може тривати кілька годин. Якщо гравець багато часу перебуває в одному положенні, важливо підібрати правильні меблі. Це дасть змогу знизити навантаження на хребет.

Плануючи купити геймерський стіл, потрібно оцінити його ергономічність, комфорт і безпеку. Також варто звернути увагу на його розміри, форму, матеріал виготовлення та оснащення. Розглянемо кожен пункт докладніше.

Розмір комп'ютерного столу

Стіл комп'ютерний геймерський несе основну функцію - зручне і правильне розміщення системного блоку, клавіатури і монітора. Грати за маленьким столом буде зовсім незручно, тому від компактних виробів варто відмовитися. Оптимальна ширина стільниці становить 120 см, глибина - 80 см.

Форма геймерського столу

Ергономічний геймерський стіл - найкраще рішення для завзятого гравця. Геймер може вибрати комп'ютерний стіл кутовий або лінійну модель із фігурною стільницею. Завдяки такій формі можна легко дістати із сидячого положення будь-який предмет на столі: додати звук на колонці, увімкнути підсвічування, нахилити монітор тощо.

Матеріал виготовлення столу

Геймерські столи найчастіше виробляють із ЛДСП або МДФ. Під час вибору матеріалу важливо враховувати рівень навантаження на меблі, міцність покриття і наскільки сильно нагрівається техніка. І ламінована ДСП, і МДФ досить міцні, термостійкі, легкі в догляді. За умови акуратної експлуатації меблі з цих матеріалів можуть прослужити довгі роки.

Функціональність столу для геймерів

Геймерські столи можуть бути досить ергономічними і функціональними залежно від моделі. Які особливості можуть мати меблі для геймерів:

  • регулювання висоти - геймерський стіл із регульованою висотою чудово підходить у тому разі, якщо ним користується не одна людина, це дає змогу налаштувати меблі під себе;
  • підставка для монітора - якщо вибрати стіл із підставкою під монітор, вийде розмістити його на безпечній відстані до очей (50-70 см);
  • багаторівнева конструкція - комп'ютерний стіл з полицями призначений для зручного встановлення декількох екранів, динаміків, педалей, керма та інших ігрових елементів;
  • полиця для клавіатури - висувна полиця під стільницею дає змогу звільнити робочу поверхню і розмістити кисті рук у фізіологічно природному положенні;
  • підставка для ніг - такий елемент допоможе зняти навантаження з ніг і подбати про здоров'я.

Стіл також може оснащуватися підсвічуванням. Якщо гравець живе в однокімнатній квартирі з сім'єю, геймерський стіл із підсвічуванням дасть змогу комфортно проводити час за грою пізно ввечері або вночі, не турбуючи близьких.

Геймерське крісло - важливе доповнення до столу для гравця

Яким би не був зручним і ергономічним стіл геймерський кутовий, без правильного комп'ютерного крісла не вийде відчути всі переваги першого на всі 100%.

Геймерські крісла оснащуються регульованими підлокітниками, спинкою і висотою, що дає змогу налаштувати модель під свої параметри тіла і забезпечити собі комфортне положення спини. У кріслі також є додаткові подушки для підтримки голови та хребта.

Зручний геймерський кутовий стіл із полицями в поєднанні з кріслом дає змогу гравцеві зберегти комфорт і продуктивність під час тривалих ігрових сесій. Якщо подобається проводити багато часу за іграми, варто подбати про своє здоров'я та зручність.