Крісло-мішок - зручний і практичний предмет інтер'єру, який можна використовувати в будь-якій кімнаті. Сидячи в такому кріслі, можна зняти навантаження з хребта, розслабитися і відпочити. Безкаркасні меблі цілком можуть замінити традиційні крісла і дивани. До того ж їх легко переміщати в будь-яку частину будинку і можна виносити на вулицю. Що являє собою безкаркасне крісло-груша, які його переваги та як за ним доглядати, розповідаємо в цій статті.

Що таке крісло-мішок

Мішок-крісло - це безкаркасний тип меблів, що за формою нагадує грушу. Таке м'яке крісло повторює контури тіла людини, яка в ньому сидить. Завдяки цій особливості воно створює максимум комфорту і всі умови для розслаблення. Незважаючи на м'яку основу, крісло тримає форму і надійно підтримує спину сидячого.

Безкаркасне крісло відрізняється простою будовою. У нього є внутрішній і зовнішній чохол (дешеві моделі виробляють без внутрішнього чохла) і наповнювач у вигляді пінополістирольних кульок. Наповнювач не вбирає вологу, гіпоалергенний, добре зберігає форму, стійкий до перепадів температур і деформації. Якщо для чохла обрано якісний і міцний матеріал, то таке крісло можна спокійно використовувати і на вулиці.

Переваги крісла-мішка

У безкаркасних меблів є мільйони шанувальників. І все ж завжди знайдуться ті, хто сумнівається, чи варто їх використовувати у своїй квартирі. Якщо є такі думки, варто вивчити переваги крісла-мішка:

  • ергономічна форма - пуф легко підлаштовується під фігуру людини, тому сидіти в ньому зручно за будь-якої статури;
  • універсальне застосування - крісло-мішок має гармонійний вигляд удома, в офісі, на терасі або в саду, прекрасно поєднується з усіма сучасними видами інтер'єру, підходить і для роботи, і для відпочинку;
  • безпека - м'які меблі можуть вільно використовуватися в дитячій кімнаті, оскільки ймовірність травмування практично виключена через відсутність гострих кутів і твердих елементів;
  • мобільність - крісло-груша вирізняється легкою вагою і досить компактними розмірами, тому його нескладно перенести в іншу кімнату або перевезти в багажнику автомобіля;
  • сучасний дизайн - безкаркасне крісло може бути простим або у вигляді тварини, наприклад пінгвіна, яскравим або нейтральним за кольором тощо;
  • ефект розслаблення - завдяки м'якій основі в кріслі можна максимально розслабитися і зняти напругу з хребта і м'язів;
  • практичність - знімний чохол можна в будь-який момент зняти і випрати в пральній машині.

З безкаркасними меблями можна не переживати про термін служби, оскільки в них, по суті, нема чому ламатися. Зовнішній чохол завжди можна зашити або замінити на новий. Наповнювач довговічний і практично не деформується.

Як доглядати за кріслом-мішком

У м'якого крісла немає ніжок, тому воно постійно контактує з підлогою. Через це прати сам мішок потрібно регулярно, щоб підтримувати виріб у чистоті. Щоб на чохлі не залишалися плями, найкраще відразу купити модель з мішком зі спеціальним брудовідштовхувальним просоченням. Це вдалий вибір для кухні, дитячої кімнати або вулиці.

Щоб було зручно користуватися кріслом-мішком безперервно, найкраще мати в запасі змінний чохол. Це також дасть змогу періодично оновлювати інтер'єр у приміщенні. Головне, вибрати зовнішні чохли різного кольору та стилю.

Якщо пінополістирольні кульки в кріслі прим'ялися, а сам виріб став не таким зручним у використанні, варто подбати про купівлю додаткової порції наповнювача. Досить відкрити блискавку на внутрішньому чохлі і досипати всередину кульок, щоб крісло-мішок знову стало комфортним.